1. kolo: Horní Bříza - Pavlíkov, neděle 4.9. od 10:15

2. kolo: Libušín - Horní Bříza, neděle 11.9. od 10:30

3. kolo: Horní Bříza - Teplice B, neděle 18.9. od 10:15

4. kolo: Horní Bříza - Vědomice, neděle 25.9. od 10:15

5. kolo: Postoloprty - Horní Bříza, sobota 1.10. od 10:15

6. kolo: Horní Bříza - Chyše, neděle 9.10. od 10:15

7. kolo: Cheb - Horní Bříza, sobota 15.10. od 14:30

8. kolo: Horní Bříza - Souš, neděle 23.10. od 10:15

9. kolo: Ervěnice - Horní Bříza, neděle 30. 10. od 14:30

7. kolo: Cheb - Horní Bříza 3:0 (3:0)

Ženy měly v zápase proti Chebu střeleckou smůlu

Sestava: L. Sedláčková (K) - L. Vozková, Šamanová, Rauchová, Jindrová, Šandová, P. Sedláčková, Šimicová, Boudová, Helusová, Zýková

Ženy už podruhé po sobě odjely na venkovní zápas pouze v 11 hráčkách. Tým trápí především velká marodka, která se každým zápasem rozrůstá. Zápas byl po celou dobu vyrovnaný. Mezi 22. a 41. minutou si HB vybrala slabší chvilku a inkasovala 3 góly. Domácí měly více štěstí na zakončení než hostující hráčky. E. Helusová si vytvořila několik šancí, ale bohužel ani jedna jen těsně v brance neskončila. Velké problémy domácí obraně dělala M. Jindrová a M. Šimicová, ale prosadit se jim také nepovedlo. V 35. minutě se po špatném odkopu zranila P. Sedláčková, která zápas z velkým sebezapřením odehrála. Ve druhé půli už se začala na některých ne zcela zdravých hráčkách projevovat únava. Domácí Cheb se začal dostávat více do nebezpečných gólových zakončení, které svými výbornými zákroky v druhém poločase likvidovala L. Sedláčková. Ve druhém poločase proto už žádná branka nepadla. Ženy i v 11 lidech odvedly velmi dobrý výkon, bohužel tentokrát výsledek neodpovídal předvedené hře. I tak ženy mohly z Chebu odjíždět ze vztyčenou hlavou.

Hráčka zápasu - všechny

6. kolo: Horní Bříza - Chyše 0:8 (0:6)

Ženy byly v prvním poločase zralé "na dvacet"

Sestava: Junková - L. Vozková, Šamanová, Krausová, L. Sedláčková (K), Helusová, Rauchová, Želinská, P. Sedláčková, N. Vozková, Klailová - Aubrechtová, Zimová, Zýková (hokejové střídání)

Ženy na svém hřišti hostily první tým tabulky Chyši. Ta v minulém kole rozdrtila Libušín 16:0. Nečekalo se pro domácí vůbec jednoduché utkání. To se ukázalo hned v počátečních minutách. Po patnácti minutách vedl favorit už 4:0 a hráčky HB byly zralé na pořádný debakl. Chyše vysílala na branku mnoho střel, některé zlikvidovala obrana nebo domácí gólmanka. Do poločasu už naštěstí padly pouze 2 branky a bylo to 6:0 pro hosty.
Do druhého poločasu přišly ženy jako vyměněné. Více napadaly, zlepšily kombinaci, snažily se po celý druhý poločas bojovat. Díky tomuto výkonu se hostím povedlo vstřelit už jen dva góly a odvezly si výhru "jen" 0:8.

5. kolo: Postoloprty - Horní Bříza 3:1

Ženy dohrávaly o deseti
Postoloprty - Horní Bříza ženy 3:1 (0:1). Gól: vlastní

Sestava: Junková - L. Vozková, Šandová, Šamanová, Rauchová,
L. Sedláčková, Helusová, Hubková (K), P. Sedláčková, Aubrechtová, Klailová

Ženy odjížděly k venkovnímu zápasu v 11 (z toho 2 gólmanky). Se sestavou se proto nedalo moc vymýšlet. Soupeř byl od začátku lepším týmem, držel se více na balonu a měl několik střel na branku. Bříza se snažila hrát spíše na brejky ze zajištěné obrany. Ve 34. minutě se dostala k míči na lajně E. Helusová, která nacentrovala míč na nabíhající L. Sedláčkovou. Domácí hráčka a brankářka zazmatkovaly a míč si srazily za brankovou čáru. Bříza udržela těsné vedení až do poločasu. Ve 43. minutě se v souboji o míč zranila kapitánka L. Hubková a ženy tak dohrávaly celý druhý poločas o deseti. Ve 48. minutě se prosadily domácí a vyrovnaly. V 72. minutě zahrávaly standardní situaci. Krásnou střelou, která orámovala tyč a odrazila se do branky. Domácí hráčky se dostaly do vedení a v 87. minutě dokázaly navýšit na 3:1.
Ženy se i v deseti snažily bojovat. Bohužel to na body nestačilo.

4. kolo: Horní Bříza - Vědomice 2:3 (2:3)

Góly: 13. a 28. (PK) Šimicová

Ženy napodobily A tým a se svým soupeřem prohrály stejným výsledkem 2:3. Zápas se rozhodl během prvních 28 minut

Sestava: Junková - Šandová, Šamanová, Šimicová, Helusová, Hubková (K), Boudová, Vlasáková, Aubrechtová, Klailová, P. Sedláčková - Jindrová, L. Sedláčková, Zýková (hokejové střídání)

Domácí hráčky vstoupily do začátku dobře, ale už v 5. minutě po první akci hostí prohrávaly o gól. Ve 13. minutě srovnala M. Šimicová, když hostující gólmanka ve hře špatně vykopla, míč se dostal přímo na kopačku Šimicové a ta už neměla problém trefit prázdnou branku.
Tento stav vydržel pouze 8 minut, kdy se prosadily hosté a vedly tak 2:1. Ve 24. minutě zahrávaly hostující hráčky roh. Míč se dostal před branku a po nepřehledné situaci se dostal do branky. 1:3. Hráčky HB nic nevzdávaly. Snažily se hrát svoji hru. V 28. minutě domácí zahrávaly pokutový kop. Tomu předcházel faul ve vápně na E. Helusovu. K míči se postavila M. Šimicová a suverénně PK proměnila. Do poločasu se stav nezměnil. Po poločase se oba týmy dostávaly do šancí. Na domácí straně podržela Břízu několika zákroky L. Junková. V 75. minutě dostaly příležitost zahrávání pokutového kopu i hosté, když ve vápně hrála rukou předstoperka K. Šamanová. Hosté ale PK neproměnily. Domácí zápas dohrávaly s rizikem a snažily se do posledních minut útočit. Bohužel už se jim gól vstřelit nepodařilo a doma prohrály 2:3.

3. kolo: Horní Bříza - Teplice B 1:3 (1:0)
Gól: 26. Šimicová

Sestava: L. Sedláčková - L. Vozková, Šandová, Šamanová, Krausová, Rauchová, Helusová, Hubková (K), Klailová, P. Sedláčková, Zimová (hokejové střídání Šimicová, Boudová, Vlasáková, Aubrechtová, Jindrová)

Ženy nezačaly proti rezervnímu Teplic vůbec špatně. B tým posílený o 4 hráčky A týmu Teplic, mezi kterými byla i naše bývalá spoluhráčka M. Čechurová, která před letošní sezónou přestoupila. Utkání se muselo odehrát na UMT kvůli podmáčenému travnatému hřišti. To však ani jednomu týmu nevadilo. Zápas se přeléval z jedné strany na druhou. Domácí hráčky byly důraznější v soubojích a teplické hráčky měly problém. Po jednom takovém vybojovala míč M. Šimicová vystřelila na branku a míč propadl mezi nohama hostující gólmance. V 26. minutě se tak Bříza dostala do vedení. Teplice si vytvořily do poločasu ještě několik šancí, po jedné takové vykopávala z brankové čáry míč E. Boudová. Horní Bříza důsledně bránila a do šaten šla za stavu 1:0 pro domácí.
Ve druhé půli rozhodly utkání posily z A týmu. V 52. minutě srovnala na 1:1 Havlíková, když vyražený míč umístila do branky. V 55. a 66. minutě rozhodla o osudu utkání bývalá hráčka Horní Břízy M. Čechurová a pečetila tím výsledek utkání na 3:1 pro hosty. O 2 minuty mohly teplické hráčky vstřelit čtvrtý gól. Míč směřující do branky pod břevno vytáhla domácí gólmanka pohotovým zákrokem na břevno a stoperka L. Hubková míč uklidila do bezpečí. Horní Bříza si vytvořila ještě několik šancí (E. Helusová, M. Jindrová), ty však do brány nedoputovaly. Do konce utkání už se výsledek zápasu nezměnil.
Domácí hráčky předvedly velmi dobrý a bojovný výkon, který na body bohužel nestačil. První gól za ženy zaznamenala M. Šimicová, která stále hraje za starší žáky.

2. kolo: Libušín - Horní Bříza 0:0 (0:0)

Ženy přivezly bod z Libušína

Sestava: L. Sedláčková - Šandová, Šamanová, Krausová, Rauchová, Helusová, Hubková (K), N. Vozková, Klailová, P. Sedláčková, Zimová, Vozková, Želinská (hokejové střídání)

V počtu 13 hráček odjížděly ženy k prvnímu venkovní zápasu na hřiště Libušína. Čekalo se vyrovnané utkání. Počasí moc nepřálo a zápas se odehrával ve velkém horku. V prvním poločase byly lepším týmem hráčky domácích, které se častěji dostávaly před bránu hostí. V 33. minutě se Libušín dostal do gólové šance, kterou však gólmanka dokázala reflexivně vyrazit. Do druhého poločasu vstoupila Horní Bříza o poznání lépe, hra se vyrovnala a šance byly k vidění na obou stranách. S postupujícím časem domácí znervózněly a chtěly vstřelit za každou cenu vítězný gól. Tímto se otevíraly mezírky v obraně. Bohužel E. Helusová ve dvou případech nedokázala míč usměrnit do branky. V posledních minutách bylo na obou týmech vidět únava a dostavovala se i řada nepřesností, kterou ani jeden z týmů nevyužil. Zápas tak skončil bezgólovou remízou 0:0 a ženy si tak odvezly vydřený bod ze hřiště soupeře.

Nejlepší hráčka utkání: všechny

1. kolo: Horní Bříza - Pavlíkov 0:6 (0:3)
vlastní gól: L. Hubková
ŽK: 62. L. Sedláčková

Novinka letošní sezóny: hokejové střídání v Divizi žen

Do zápasu nastoupily: Junková - L. Vozková, Šamanová, Krausová, Helusová, Hubková (K), Vlasáková, N. Vozková, Jindrová, P. Sedláčková, Šimicová, Šandová, L. Sedláčková, Rauchová, Pöschlová - Aubrechtová, Zimová