Sestava: Sedláčková L. - Vozková (45. Šamanová), Vynahlovská, Klailová (80. Široká), Boudová, Fraňková, Čechurová, Aubrechtová, Verbičová, Jindrová, Lexová

Sestava: Sedláčková L. - Vynahlovská, Hubková, Klailová, Boudová, Fraňková, Lexová, Verbičová (65. Šamanová), Aubrechtová, Randová, Čechurová

Ďáblice - Horní Bříza

6:2 (1:1)

góly: 2x Čechurová

Sestava: L. Sedláčková - Hubková, Klailová, Šamanová, Vynahlovská (70. Lauberová), Fraňková, Čechurová, Lexová, Aubrechtová (80. P. Sedláčková), Boudová, Jindrová

Soupřem byl nejen silný vítr, ale i 11 protihráček a 3 rozhodčí. Bříza se ujala vedení 1:0 zásluhou kapitánky Čechurové v 32. minutě. O 4 minuty později bylo srovnáno. Hostující hráčky měly v první půli navrch, ale další gól nepřidaly. Úvod druhého poločasu se Bříze nepovedl a dvěma slepenými góly se domácí dostaly do vedení. Kapitánka Čechurová v 49. minutě snížila na 3:2, ale pak už se výsledek měnil pouze u domácích. V 65. minutě faulovala stoperka Hubková ve vápně domácí hráčku, dostala žlutou kartu a zahrávala se penalta. Na tu se postavila domácí brankářka, kterou však brankářka Sedláčková vychytala a odvrátila na roh. Vzápětí ale inkasovala na 4:2 a domácí už si hru pohlídaly, přidaly další 2 góly a o zápasu bylo rozhodnuto. V 90. minutě nastřelila domácí hráčka spojnici břevna a z dorážky se neprosadila. Poté byl zápas ukončen. Je to můj názor, ale domácím hodně pomohli rozhodčí - máváním a nemáváním ofsajdů. Hrály jsme na venkovním hřišti, tak dalo se to čekat, ale mrzí to, že v naší soutěži je tohle zapotřebí. Slovy kouče: Budeme sbírat body doma, když venku to nejde.

Další zápas odehrajeme znovu na venkovním hřišti v sobotu v Příkosicích. Musíme se oklepat z prohry a předvést výkon jako proti Zlíchovu.

4. kolo

Příkosice - Horní Bříza

3:0 (1:0)

góly: 40., 65. a 86. minuta

Sestava: L. Sedláčková (70. Široká), Klailová, Hubková, Vynahlovská (45. Želinská, 75. Rauchová), Fraňková, Šamanová, Čechurová, P. Sedláčková, Aubrechtová, Lexová, Jindrová

5. kolo

Horní Bříza - Dukla JM

0:8 (0:3)

góly: 10., 16., 30., 55., 57., 58. vlastní, 65., 80. min.

Sestava: L. Sedláčková (55. Široká) - Klailová, Hubková, Vynahlovská, Čechurová, Verbičová (46. P. Sedláčková), Boudová (85. Rauchová), Fraňková (63. Želinská), Lexová, Jindrová, Šamanová (84. Aubrechtová)

6. kolo

Holoubkov - Horní Bříza

4:0 (2:0)

góly: 27., 33., 68., 90. minuta

Sestava: Široká (45. Sedláčková L.) - Vynahlovská (59. Želinská), Klailová, Hubková, Čechurová, Šamanová, Sedláčková P. (74. Aubrechtová), Lexová, Boudová, Jindrová (84. Rauchová), Fraňková

Hornobřízské hráčky do zápasu nevstoupily vůbec špatně a se soupeřem hrály vyrovnané utkání, kdy se do gólové šance dostala Boudová, ale branku těsně minula. Hostující hráčky si vytvořily tlak, ale ten nakonec gólově nezužitkovaly a tak ve 27. minutě se snad z prvního útoku dostaly do vedení domácí hráčky, kdy hostující gólmanka podcenila pozemní střelu k tyči. Domácí tento gól nakopl a v 33. minutě navýšily hráčky Holoubkova skóre na 2:0, kdy hostující obranu přečíslily a ze hry vyšachovaly i gólmanku Širokou střelou do prázdné. Gólmanka Široká pak po rychlých brejcích domácích ještě další šance zlikvidovala, ale minutu před koncem první půle, při střele z blízka, kdy gólovou šanci zlikvidovala včasnou reakcí levé ruky, ale ucítala prasknutí v prstech a ve druhé půli ji nahradila Sedláčková L. Bříza se nechtěla vzdát a bojovala dále, jenže po přestávce se hra domácích zpřesnila a hrozily tak hlavně z míčů za obranu, jelikož jejich útočnice dělaly obraně problémy. Během druhé půle jsme si vypracovaly nějaké šance, které nám však gólové potěšení nenabídly. Problémy dělaly domácím hlavně E. Boudová, M. Čechurová a M. Jindrová. Bohužel v 68. minutě šla na hostující gólmanku hráčka sama, ta reflexivně míč vyrazila do strany, z dorážky se jí míč podařilo také ještě ze země vyrazit, ale po další už to bohužel nevyšlo. V 90. minutě již po nekoncentrovanosti týmu se uvolnila další hráčka a křižnou střelou k tyči nedala Sedláčkové šanci.

Zápas se nevyvíjel v úvodu vůbec špatně. Šance jsme si vytvořily, ale bohužel ani jednu neproměnily a soupeř nás tak z častých brejků potrestal. Myslím si, že v tomto zápase nikdo nezklamal a někdo mile překvapil.

Hlášky ze zápasu:

32. minuta - Teď jsem si vzpomněla, že jsem zapomněla Ladu napsat do zápisu - Lucka S. při mávání na lajně

34. minuta - Martino, jsi naivní, vo.e!! - trenér

37. minuta - Martina tam dáva takový...ehm...letí...letí ...letí - trenér

38. minuta - Ty vo.e! Tady je havěti. - trenér

40. minuta - Starej řve, začíná to bejt dobrý - Leona

45. minuta - Neměl by se někdo za Ivanou podívat (Kája)...Lada: Ona se šla osprchovat. Trenér: No, já tam nepůjdu. (Ivana v poslední minutě první půle narazila prsty o míč)

49. minuta - Lucka H. se dá na balet (Míša). Trenér: já jí zabiju. Leona: Umíte si jí představit v piškotech a tylový sukni?

55. minuta - Ona běží a pak se rozbíhá - Leona

69. minuta - Eliška volá na střídačku pivo!

74. minuta - Ještě, že levou mám jenom na šťourání v nose :) Izis (prsty oteklé)

76. minuta - Trenér: Mají dobrej útok..ty dvě, tři. Leona: Běhny

7. kolo

Horní Bříza - Mořina

4:0 (2:0)

góly: 20. Petra Sedláčková, 29. Boudová, 63. a 71. Čechurová, 74. Fraňková neproměnila penaltu

32. žlutá - Čechurová

Sestava: L. Sedláčková - Klailová, Hubková, Šamanová (79. Marková), Vynahlovská (46. Lauberová), Fraňková (79. Želinská), Boudová, Čechurová, Lexová, Jindrová (72. Rauchová), P. Sedláčková (46. Aubrechtová)

Zápas byl pro domácí hráčky velmi důležitý. Na domácí půdu přijela poslední Mořina, na kterou jsme měly náskok 2 bodů. Proto výhra by nás od soupeře posunala na 5 bodů a v případě prohry bychom se propadly na poslední místo.

Do zápasu hráčky Břízy vstoupily velmi dobře. Byly jsme aktivní v útočné fázi, ale branku se nám v začátku nedařilo dát. Ve 20. minutě po přihrávce Fraňkové dala křižnou střelou, na krerou golmanka hostí nereagovala svůj první gól po příchodu do mužstva P. Sedláčková, která si to velmi užívala. Tento gól nás nakopl a už během 9. minut nás do dvougólového vedení dostala E. Boudová, která si obhodila gólmanku a dávala do prázdné. Hostující hráčky nás v první půli nějak moc neohrozily a gólmanka L. Sedláčková neměla téměř žádnou práci až na pár výběhů a pokrytí balonu. Do druhé půle jsme vstoupily znovu aktivně, hráčky důsledně bránily a nenechávaly hostující hráčky dostávat do střel. V 61. minutě faulovala domácí hráčka před velkým vápnem. Hráčka hostí prostřelila zeď, ale střelu Sedláčková ukryla. Z následného útoku dala kapitánka Čechurová v 63. minutě konečně gól. V 71. minutě dala svůj druhý gól. V 74. minutě hostující hráčka zahrála rukou ve vápně. K míči se postavila Fraňková, ale střelou do gólmanky gól nedala. Při 4 brankovém vedení naše koncentrace trochu povadla a hostující tým se zvedl. Vytvořily si několik šancí, ty buď zneškodnila domácí gólmanka. V 78. min. měly hosté šanci, kterou zneškodnila B. Klailová. Zahrozily i z rohů, ale T. Lauberová byla u míče včas a odkopla ho do bezbečí.

Zápas jsme dovedly do vítězného konce a 3 body jsme získaly zaslouženě. Všechny hráčky předvedly výborný výkon i když fotbal to na pohled moc krásy nepřinesl.

8. kolo

Blatná - Horní Bříza

4:2 (1:1)

Góly: 2x Čechurová

Sestava: L. Sedláčková - Klailová, Hubková, Šamanová, Vynahlovská, Fraňková, Boudová, Čechurová, Lexová, P. Sedláčková (70. Zelenková), Aubrechtová (75. Škubalová)

Domácí se brzy ujaly vedení. Kapitánka Čechurová však brzy dokázala střelou pod břevno vyrovnat. Domácí hráčky nebyly mnoho nebezpečné a do konce prvního poločasu se výsledek nezměnil. Do druhé půle vstoupily lépe domácí, ale brzy jsme iniciativu převzaly my a díky kapitánce jsme vedly 2:1. Bohužel asi po 10 minutách domácí srovnaly. V posledních 20 minutách jsme přestaly hrát a domácí se dostaly na koně..10 minut před koncem po levé straně utekla domácí útočnice a vstřelila vítězný gól domácích. Bohužel už jsme nedokázaly odpovědět a v úplném závěru jsme dostaly čtvrtý. Zápas byl vyrovnaný a výsledek tomu moc neodpovídá, alespoň bod jsme si zasloužily.

9. kolo

Horní Bříza - ABC Braník

0:11 (0:3)

Sestava: L. Sedláčková - Vynahlovská, Hubková, Klailová, Šamanová, P. Sedláčková (75. Zelenková), Čechurová, Jindrová, Lexová, Aubrechtová, Želinská (45. Lauberová)

10. kolo

Příbram B - Horní Bříza

9:0 (0:4)

Sestava: L. Sedláčková - Klailová, Vynahlovská, Šamanová, Boudová, Fraňková, Čechurová, Lexová, Aubrechtová (46. Želinská), Rauchová (80. Škubalová), P. Sedláčková

11. kolo

Horní Bříza - Kaplice

3:6 (0:6)

Góly: 60. min. P. Sedláčková

75. a 86. min. Čechurová

Sestava: Šamanová - Hubková, Klailová, Vynahlovská (65. Verbičová), Boudová, Aubrechtová (46. Rauchová), Čechurová, Fraňková, Jindrová (80. Želinská), P. Sedláčková (80. Škubalová)

První půli nás hráčky hostí přehrávaly ve všech směrech a podařilo se jim vstřelit 6 gólů hned v první půli, které vstřelily v 7., 14. 19., 25., 35., 44. Na některé góly neměla šanci Šamanová, která zaskakovala za zraněnou Sedláčkovou nic dělat. Bohužel se nevyhla chyb, které skončily lacinými góly, ale nikdo ji nemůže nic vyčítat..mezi tyče se postavila po delší odmlce.

Po půli přišlo na hřiště jiné mužstvo, které si dokázalo přihrát a celková hra se zlepšila. Hosté už se do aktivní hry jako v první půli nedostaly a Bříza tak zásluhou P. Sedláčkové vstřelily gól. 1:6. Byl to její druhý zásah v sezóně. O druhé 2 se jak jinak zasloužila kapitánka Čechurová a zmírnila tak výsledek zápasu. Druhý poločas hráčky odehrály výborně. Škoda, že takhle nevypadal celý zápas.

Info z aktivu (dávám sem jen to důležité pro nás, řešilo se tam toho mnohem více, ale to pro nás nebylo důležité, pokuď to chcete vědět ráda vám to řeknu):

- PROJEKTY 2012: spuštění webu ženského fotbalu (každý klub může mít svoji prezentaci - soupisku)

- do budoucna mít v kalendáři den ženského fotbalu (je možné zasílat návrhy, který datum by to mohl být, musí to být den, kdy má svátek žena).

- od soutěžního ročníku 13/14 odměny za umístění - ve 3. lize nejspíše odměny pro první 3 týmy

! při zápasech v technické zóně (střídačky) budou pouze hráčky uvedené na soupisce a trenéři, v některých týmech se tak stále neděje, i když pokyn už je to starší

! hráčky před a po utkání by neměly v areálu hřiště požívat alkohol a kouřit

- dopolední utkání se můžou odehrát nejdříve od 10:15, nejdéle však 17:00, výjimka pokuď je umělé osvětlení může se odehrát i déle

- pokuď se z nějakého důvodu neodehraje zápas, na který tým přijel, dostane 50 % z částky, kterou na dopravu vynaložil až po odehrání náhradního zápasu                                 Lucka S.