gól : Alena Červená

9. zápas

Bráník - Horní Bříza

0  :  1

Super krásný výkon holky. Martina Čechurová dala luxusní gól z rohu přímo do branky.

8. zápas

Horní Bříza - Mořina

5 : 0

Konečně přišla očekávaná výhra. Již po několika minutách hry se Horní Bříza ujala vedení.

Hrá týmu byla perfektní. Bylo k vidění spousta kombinací, perfektních útoků i skvělá hra obrany. Na všech postech hráčky předvedly perfektní výkon a zaslouženě rozdrtily soupeřky po čtyřech gólech Martiny Čechurové a jednom gólu Lucky Hubkové.

0 : 17

Děs a hrůza. Totální převaha hráček Blatné na všech postech.

3. zápas

Horní Bříza - Vonoklasy

1 : 2

V prvním poločase byla zřejmá převaha Horní Břízy, která však nevyužila své šance.Po úniku útočníce a střely z velkého vápna se ujaly Vonoklasy vedení. V úvodu druhého poločasu zvýšily Vonoklasy opět střelou z dálky na 2:0. Horní Bříza snížila gólem nové posily Aleny na 2:1.  Horní Bříza neustále útočila a vysílala střely na branku. Za vítězství vděčí hráčky Vonoklas vynikajícímu výkonu své brankařky.

Tereza Lauberová

První poločas skončil 1 : 1 a hra byla vyrovnaná. V druhém poločase se Ďáblice ujaly vedení , ale po skvělém gólu z rohového kopu Tereza srovnala na  2 : 2. Obě družstva bojovala  a hra se rychle přelévala z jedné poloviny na druhou. Dvě minuty před koncem soupeřky z rohového kopu vstřelily    vítězný gól.