Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jaro 2012

6. 8. 2012


 9. zápas

Horní Bříza - Bráník  

0 : 4


 

8. zápas

Mořina - Horní Bříza

3 : 0 


 

7. zápas

6. 5.

Horní Bříza - Pavlíkov

0 : 4


 

6. zápas

 29. 4. 

Holoubkov - Horní Bříza 

6 : 0


 

5. zápas

22. 4.

Horní Bříza- Dukla JM

4 : 1

góly: Martina Čechurová 3

   Eliška Boudová 1

 

 

 Byly jste skvělé, bojovaly jste do poslední kapky sil a ten výsledek si plně zasloužíte. Dát 4 (slovy ČTYŘI) góly Dukle, o tom se bude ještě dlouho vyprávět. Vaše děti na vás s otevřenou pusou budou koukat a obdivovat své maminy, jaké v mládí byly hvězdy (Leontýnko, však i Ty jsi pořád mladice). Martinko, jestli budete takhle bojovat každý zápas (a nemusíte nutně vyhrávat), tak snad konec týmu nehrozí. Ale člověk nikdy neví, že... Byla by to škoda. Diváků chodí celkem dost a až bude i lepší počasí, bude jich ještě víc!!! Byla to prostě paráda! Martinka běhala, nahrávala, hecovala, Katka byla jistota v bráně a za ten gól opravdu nemohla. Lucka měla vše vzadu pod kontrolou, přes Leontýnku zas nikdo nepřešel. To prostě nepochopím, jak toho může tolik pobrat... Kikosáček zas jak skála, ta hraje ve stoje, v kleče, na zemi i ve vzduchu, Eliška běhala s větrem o závod a s Alenou motaly obraně Dukly hlavy i nohy. Markét zas předváděla svoji poziční brazilskou hru, Lexus byla všude no a samozřemě Martinka... Krasné góly, Marti!!! A k tomu hattrick :-)

 

 

Honza


 

 4. zápas

14. 4.  

Blatná  - Horní Bříza  

2  :  2

góly: Martina Čechurová 2x

Chtěla bych  všem hrozně moc poděkovat..byli jste úžasný prostě úžasný..bylo vidět že jste tam nechali všechno..na konci už některý z vás nemohli ,byli jste v koncích ale stejně jste bojovali a vydřeli jsme si krásnou remízu.Děkuju jsem na váš na všechny pyšná! Bylo to krásný!
Za tři -čtyři roky kdy jsme se jen tomu smály, když jsme dostali nějakej vysokej debakl třeba desítku, tak ted poprvé v životě fakt dřeme i proti těžkým soupeřům..a jde nám to! Fakt se snažíte, na treninky chodíte, což je moc dobře a jsem moc ráda! Myslim, že tak jak nám to jde takhle a jak moc do toho jdete..A snažíte se..tak takhle už nikdy hrát nebudeme.A proto si to ted užíváme:DOPRAVDU JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJU! KAPITÁNEK:)
jste úžasný.. 


 

3. zápas

7. 4.

Vonoklasy - Horní Bříza

1  :  0

Vonoklasy vyhrály gólem z penalty, po údajném faulu ve velkém vápně. Škoda, že  se hraje i proti rozhodčím.


 

2. zápas

HORNÍ BŘÍZA - PŘÍKOSICE

4 : 3

GÓLY: Martina Čechurová 3

         Lucka Hubková  1 

 


 

1. zápas

Ďáblice - Horní Bříza

4 : 4

Začátek utkání. Rozhodčí 3. Hlavní - k..... Postranní - jakbysmet. Útok - ofsajd. Útok - ofsajd. A pořád dokola. Roh hostí - Lenka chytá míč do ruky ( že by házená?). Žlutá karta. Penalta - gól.    Skóre - 1 : 0 pro domácí. Laduš gól - 1:1. Terka - gól 1:2.       Poločas. Druhý poločas. Gól soupeřek 2:2. Gól Martinka 2:3. Penalta pro soupeřky. Opravdu rozhodčí neví, co je penalta? Neví. Gól. 3:3. Náš potlesk. Rozhodčí chystá karty. Zahrajem si je v autobuse? Rozhodčímu to nepřipadá vtipné. Gól Martinka. 3:4. Konec zápasu se blíží. Zmatek před bránou. Gól soupeřek. 4:4. Útočíme. Píšťalka. Konec utkání. Před vypršeným časem. Asi  jiné časové pásmo. Smůla.