5 : 0

5. zápas

Horní Bříza - Inferno

5 : 1

Horní Bříza odehrála skvělé utkání. Děvčata bojovala a už v desáté minutě vedla nad soupeřem 2:0. První gól vstřelila Kristýna Vynáhlovská , druhý Martina Čechurová.  Zaslouženě a s převahou Horní Bříza zvítězila s čtyřgólovým náskokem. Čtyři góly vstřelila Martina Čechurová, jeden gól Kristýna Vynáhlovská, která i na další dva góly nahrála. Skvěle hrál, ale celý tým a tak se těšil z vítězství.

Hráčky Horní Břízy dělaly co mohly, ale

technika práce s balónem i rychlé útoky soupeřek byly o trošku lepší.

1. zápas

Příkosice - Horní Bříza

2 : 2

Je za námi první zápas jarní části sezóny.  V prvním poločase se velmi brzy ujala Horní Bříza vedení. Obětavou a kombinační hrou brzo přidala další gól a do šatny odcházela s výsledkem 2:0 pro Horní Břízu. Střelkyní obou branek byla nejlepší hráčka Horní Břízy Martina Čechurová. Hráčky Příkosic po přestávce stav utkání otočily zásluhou rychlého útoku po levém křídle a dobrou kombinační hrou.