Jdi na obsah Jdi na menu

Jaro 2010

12. 7. 2010

Skončila naše první sezóna. Chci poděkovat všem hráčkám za  bojové nasazení a snahu užít si kopané a dosáhnout co nejlepších výsledků. Sedmé místo je krásné a jistě příští rok postoupíme o nějaký stupínek výš.

Nejlepší střelkyně 1. sezóny: Martina Čechurová 11 gólů

Eliška Boudová        7 gólů

Lenka Zavadilová     3 góly

Poděkování  patří všem hráčkám.

Pevné  obraně: Jája, Leona, Lucka, Kikosák,Tereza, Martina R.

Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)

1. Postoloprty 18 15 1 2 82: 21 46 ( 19)

gól: Eliška Boudová   2

Ústí se ujalo vedení gólem již v osmé minutě zápasu. Ale dobrá hra Horní Břízy otočila stav a dvakrát zvýšila skóre krásnými góly Elišky Boudové. A tak první poločas skončil vítězstvím Horní Břízy 2:1. Druhý poločas bylo vidět spoustu krásných akcí, ale štěstí přálo Ústí . V 68 minutě vstřelilo vyrovnávající branku. Minutu před koncem zápasu po trestném kopu vstřelilo Ústí vítězný gól.

Obrazek

PETR ČECH PŘIHLÍŽEL JAK ÚSTÍ VYBOJOVALO KONEČNÉ DRUHÉ MÍSTO

Ústí otočilo výsledek s Horní Břízou až ve druhém poločase a zajistilo si pěkné nováčkovské druhé místo. Utkání přihlížel také brankář Chelsea Petr Čech.

Poslední velice slunečné utkání přineslo vyrovnané utkání mezi celky Horní Břízy a LFC Ústí nad Labem. Do utkání vstoupili lépe hosté a v osmé minutě skórovala Schmidtová. Ústí pak promarnilo několik šancí a tím dodalo sílu domácímu celku, který ve 20. minutě vyrovnal. Na poměrně krátkém a širokém trávníku se hrálo doslova nahoru dolů a brankových příležitostí bylo k vidění opravdu mnoho. Jedné z takových využila Horní Bříza a těsně před polovinou utkání poslala LFC do kolen.

„o přestávce jsme se s děvčaty hecovali, že jsme nejeli takovou dálku pro prohru a že se pokusíme výsledek zvrátit.“ okomentovala nepříznivý stav kapitánka LFC Limrová.

LFC Ústí tlačilo a dostávalo se před branku soupeřek, kde ale bohužel chyběla koncovka. Nakonec to na sebe musela vzít právě kapitánka Limrová. Po krásné přihrávce Radostové zaznamenala nádhernou technickou střelou svůj životní gól. Pak ale přestalo Ústí hrát a nechalo se od domácích zahnat až před branku Kroupové. Ta však několika výbornými zákroky tým podržela a dvakrát si nechala pomoci brankovou konstrukcí, kterou v obou případech nastřelila z přímých kopů výborně hrající Čechurová. Doslova za pět minut dvanáct zařídila vítěznou branku z přímého kopu Schmidtová a 3 body z Horní Břízy znamenaly pro LFC Ústí konečné druhé místo v tabulce. Tomuto utkání přihlíželo bezmála 100 diváku a dokonce se přišel podívat i nejlepší brankář světa Petr Čech.

„ Dnes se hrálo opravdu vyrovnané utkání. Nakonec to naše holky nevzdaly a s trochou štěstí odvážíme 3 body.  Nutno říct, že to byl pohledný zápas plný napětí a krásných fotbalových okamžiků. I když jsme ve třech posledních utkáních neuspěli, nakonec nám patří společné druhé místo s naším rivalem Telnicí. S tímto výsledkem jsme více než spokojeni a už teď začne příprava na další sezónu.“ řekl po utkání trenér Kubala

Obrazek

8. kolo

Horní Bříza - Droužkovice

1 : 2

gól:  Martina Čechurová        1

Droužkovice se ujaly vedení z rohového kopu již po pěti minutách hry. Za dvě minuty přidaly střelou z dálky gól do horního rohu brány.  Poté Horní Bříza sešikovala své řady a ohrozila pěknými střelami Droužkovice, ale tyto pěkné akce zmařila brankářka Droužkovic. V druhé polovině zápasu krásným gólem snížila náskok Droužkovic Martina Čechurová. Horní Bříza tlačila Droužkovice, kterým ubývalo sil a spoustu krásných akcí zakončovaných perfektně hrající kapitánkou Martinou Čechurovou a celého družstva ukončil hvizd rozhodčího oznamujícího konec zápasu.

7. zápas

Horní Bříza - Vědomice

4 : 1

góly:          Lenka Zavadilová  2

Martina Čechurová  1

Eliška Boudová 1

Vědomice se ujaly vedení gólem na začátku zápasu, ale Horní Bříza zabrala a dokázala gólem Martiny Čechurové vyrovnat skóre. Před koncem poločasu vstřelila ještě ze závaru před brankou vedoucí gól Lenka Zavadilová. Ve druhém poločase byla perfektní hra korunována ještě gólem Elišky Boudové a vlastním gólem Vědomic za asistence Lenky Zavadilové. Děvčata podala perfektní výkon na všech postech. Dobrá hra obrany dovolovala vysunout útok. Záloha svědomitě pomáhala útoku i obraně a útok dokázal šance využít. Oporou byla i gólmanka Lucka Sedláčková.

6. zápas

Ervěnice - Horní Bříza

1 : 1

gól:  Eliška Boudová

Děvčata Horní Břízy zahrála skvěle. Převaha družstva byla evidentní. Hned v prvním poločase se ujala Bříza vedení a diktovala hru na hříšti. Skvělá byla kombinační hra.Brankářka soupeřů chytala skvěle a zmařila spoustu pěkných akcí. Pět minut před koncem zápasu, ale družstvo Ervěnic vyrovnalo a tento stav už se do konce utkání nezměnil.

gól : Martina Čechurová

Horní Bříza inkasovala vyrovnávající gól z penalty a smůlu završil druhý gól soupeřů dvě minuty před koncem zápasu.